SPECIALIST SERVICE INTERVENTII

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, care importa si comercializeaza masini si utilaje agricole.

RESPONSABILITATI:

- derularea de operatiuni de intretinere efectuate la client;
- diagnosticarea si repararea echipamentelor;
- identificarea pieselor de schimb necesare pentru interventie;
- vizite de mentenanta la client;
- intocmirea periodica de rapoarte de service.

CERINTE

- studii superioare finalizate (Facultatea de Electrotehnica reprezinta un avantaj);
- experienta minim 3 ani in repararea electrica si mecanica a utilajelor mari de constructii sau a camioanelor;
- limba engleza - nivel mediu;
- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes in cadrul unui mediu de lucru profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.