Sofer Distributie

Edy Logistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preia comanda de transport
-Asista la receptia marfii si verifica scriptic si faptic informatiile
-Responsabil de documentele care insotesc marfa
-Asigura livrarea comenzilor conform programului de distributie si a adresei de livrare primite
-Nu se abate de la traseele indicate de catre dispecer
-Efectueaza incasarile zilnic si deconteaza la finalul zilei de lucru
-Respecta indicatorii de exploatare si intretinere a masinilor conform procedurilor companiei

CERINTE

-Permis conducere categoria B, CE
-Atestat de transport marfa
- Experienta anterioara minim 1,5 ani, pe masini cu tonaj peste 3,5 tone
-Capacitate de concentrare si atentie la detalii
-Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv
-Bonuri de masa
-Bonusuri in functie de performanta

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics & Distribution
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare