Shop Manager

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrarea magazinului;
-Coordonarea si dezvoltarea echipei din subordine;
-mentinerea standardelor companiei;
-evaluarea si motivarea personalului;

CERINTE

- MINIM 2 ANI EXPERIENTA INTR-O POZITIE SIMILARA
- experienta in conducere, leadership;
- foarte bun organizator si coordonator
- flexibilitate;
- orientat spre rezultate si incadrarea in termene;
- puternic simt al raspunderii;
- orientat spre client;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesionist
-pachet de beneficii complex si motivant;
-posibilitate de avansare.

Vor fi selectate si contactate doar aplicatiile care corespund cerintelor postului, motiv pentru care rugam candidatii interesati sa mentioneze in aplicatia lor elementele care ii recomanda pentru jobul respectiv din punct de vedere al cunostintelor si experientei.

Clientul nostru este una din cele mai mari companii de fashion retail din Romania. Companie este intr-un amplu proces de expansiune motiv pentru care doreste sa-si consolideze echipa.
B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Noi adaugam valoare capitalului uman\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Puteti trimite cv-ul si la adresa office@bclgroup.ro.