SEM, SEO, SMM marketer

Telliso

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Iti dai check-in de fiecare data cand iesi la bere? Dai tag prietenilor cand faci poze cu mobilul? Faci campanii de ad-uri pentru orice, inclusiv pagina personala de facebook sau blogul vecinului? Iti place sa scrii scurt si la obiect? Atunci te asteptam in echipa noastra!

RESPONSABILITATI:
- Implementarea si optimizarea campaniilor de Adwords si Facebook
- Implementarea si urmarirea rezultatelor in SEO
- Administrarea paginilor de Facebook din diferite domenii cu postari si comentarii atractive
- Realizarea rapoartelor lunare de performanta
- Respectarea termenelor limita;
- Self-starter cu initiativa si posibilitatea de a lucra independent, cand este cazul;
- Atentie la detalii, buna organizare a activitatii;
- Bune cunostinte de limba engleza.

CERINTE

- Cunostinte SEM, SEO, SMMM
- Capacitatea de a scrie corect in limbile romana si engleza
- Creativitate
- Gandire strategica

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant, bonusuri in functie de performante, posibilitati concrete de promovare in cadrul agentiei, teambuildings fun, certificari si cursuri asigurate de companie, lucru in cadrul unei echipe tinere si motivate.

Telliso este o agentie digitala specializata in interactive marketing si interactive development. Suntem o echipa de consultanti cu experienta in oferirea solutiilor care genereaza vanzari si contribuie la indeplinirea obiectivelor de business, printr-o abordare integrata a fiecarei etape a afacerii.