Sef Productie Mase Plastice

EURO VIAL LIGHTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea productiei de mase plastice.

CERINTE

- sa fie o persoana serioasa
- loial, comunicativ
- sa posede permis de conducere categoria B
- sa aibe studii medii / superioare (constituie un avantaj)
- sa aibe cunostinte tehnice de extrudare si injectie mase plastice

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si lucrul in cadrul unei echipe tinere si mediu dinamic.

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori. De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale. S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32 S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Fetesti. Politica de expansiune va continua si in urmatorii ani.