Sef magazin

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si coordoneaza activitatea de vanzare din magazin;
- Raspunde de aprovizionarea gestiunii din magazin,urmarind rulajul;
- Analizeaza si propune conducerii companiei casarea produselor degradate, reducerea preturilor la marfuri lent si greu vandabile si intocmeste documentatia in vederea casarii sau reducerii preturilor acestora;
- Organizeaza, supravegheaza si coordoneaza echipa in diverse activitati zilnice: pregatire comenzi, umplere rafturi, predare livrari;
- Contacteaza telefonic clientii din baza de date pentru activitati de vanzare.

CERINTE

- Studii medii/superioare tehnice;
- Cunostinte operare calculator (office) si soft ERP;
- Experienta in vanzari minim 2 ani;
- Carnet de conducere categoria B;
- Experienta in conducerea unei echipe de minimum 2 ani.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (telefon, calculator, bonusuri);
- dezvoltare profesionala (cursuri in cadrul companiei; cursuri la producator; cursuri organizate de companii specializate);
- lucrul in cadrul unei echipe tinere, dinamice si motivate.

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.