Sef Depozite

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica, organizeaza, coordoneaza si conduce activitatile specifice din cadrul Centrului logistic si ale depozitelor;
- analizeaza, decide si confirma respectarea termenelor de pregatire a comenzilor de produse in functie de termenele de livrare solicitate;
- se asigura de existenta si corectitudinea tuturor documentelor de intrare/iesire;
- monitorizeaza operarea in sistemul de evidenta informatica al societatii a miscarilr de produse din Centrul logistic si depozite;
- raspunde de corectitudinea inventarelor din Centrul logistic si de corectitudinea datelor si informatiilor pe care le introduce in sistemul de evidenta informatica al societatii;
- se asigura ca derularea activitatilor din centrul logistic se face cu respectarea normelor legale in domeniu.

CERINTE

capacitate de planificare si organizare
- cunostinte privind managementul stocurilor
- cunostinte MS Office
- cunostinte limba engleza
- carnet conducere categoria B
- abilitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
- mediu de lucru tanar si dinamic
- telefon mobil

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori. S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32 S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de expansiune va continua si in urmatorii ani.