SECRETARA

SC ROMSPEED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza intreaga activitate de secretariat:
- preluare si redirectionare apeluri telefonice, mesaje;
- primire/transmitere/repartizare/inregistrare corespondenta, fax-uri, mesaje;
- pregatirea corespondentei si a confirmarilor de primire si expediere a acestora;
- administrarea registrului de intrari -iesiri documente;
- intampinare vizitatori si acordare suport in orice problema;
- tehnoredactare diverse documente, asigurand suportul logistic personalului administrativ si departamentului de vanzari;;
-oferirea de informatii clientilor/furnizorilor firmei
-tinuta business.

CERINTE

- Studii medii/superioare absolvite;
- Experienta min. 3 ani in domeniu;
- Cunostinte bune operare PC (pachet Office, Internet research), viteza de lucru ;
- Cunostinte foarte bune limba: engleza, franceza, turca (scris, citit, vorbit);
- Persoana deschisa, comunicativa, capabila sa lucreze intr-un mediu dinamic, cu simtul responsabilitatii; tinuta business;
- Capacitate de organizare, initiativa;
- Aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- cariera intr-o companie de renume;
- pachet salarial atractiv.

Companie multinationala de import-export cereale si uleiuri vegetale.