Secretara

Interior Store

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea eficienta a serviciilor biroului.
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice.
- raspunde la telefon in mod politicos si filtreaza
mesajele;
- redirectioneaza apelurile telefonice venite din
partea clientilor si a partenerilor de afaceri;
- receptionarea si transmiterea faxurilor.
- sorteaza si indosariaza corespondenta (e-mail, fax, etc);
- primeste si distribuie corespondenta si tine
registrul de intrare-iesire
- Redacteaza si fotocopiaza documentele primite prin fax, mail, posta;
- Redacteaza si traduce documente Engleza/
Romana cind este cazul;
- arhivare dosare.
- asigurarea confidentialitatii informatiilor.
- Asigura serviciul de protocol;
- Abilitatea de a reflecta imaginea dorita de
companie in interactiunea cu clientii.

CERINTE

- Candidata ideala este comunicativa, motivata, cu initiativa, deschisa, adaptabila lucrului in echipa, fire agreabila, placuta si amabila, cu o atitudine pozitiva
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare catre client;
- Foarte bune abilitati organizatorice;
- Engleza (scris si vorbit);
- MS Office (Word, Excel), internet

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de promovare. Program de lucru L-V 10 - 18.00.
Comision din vanzari si contracte

Interior Store - design interior, mobilier si decoratiuni de lux