Se cauta soferi C+E Suedia!!

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport marfa din diverse porturi la clienti, in conditii de siguranta
TIR-ul este cu prelata
Ajutor la incarcare/descarcare marfa - doar daca se cere din partea clientului

CERINTE

Experienta profesionala anterioara pe comunitate min. 2 ani
Cunoasterea limbii engleza nivel mediu ( A2 - B1 )
Permis auto C+E
Card tahograf
ADR
Atestat profesional de marfa
Cazier curat si fara antecedente rutiere

BENEFICII OFERITE

2000EUR net/luna ( pentru EN B1 )
Programul de lucru este conform reglementarilor din acest domeniu
Contract de munca semnat in Romania, cu detasare pe Suedia, incheiat initial pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata sau tot pe 3 luni, in functie si de preferinta candidatului
Cazarea este in cabina TIRului, este posibilitatea de a opri in parcarile speciale pentru TIRuri sau la 1-2 saptamani sa mearga candidatul la garajele firmei unde are facilitati pentru a spala hainele, a gati, a dormi

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.