SALES MANAGER

S.C. ORIENT CERAMIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. ORIENT CERAMIC S.R.L. - importator de gresie si faianta, companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa tanara si puternica.

Descrierea postului :

- indeplinirea obiectivelor trasate de companie;
- mentinerea relatiilor cu clientii;
- respectarea politicii si procedurilor companiei in activitatea desfasurata

CERINTE

- studii superioare;

- experienta in vanzari sau management de minim 2 ani;

- cunostinte operare PC;

- cunostinte limba engleza;

- abilitati comunicare si negociere;

- implicare in activitatea desfasurata;

- responsabilitate maxima si atentie sporita;

- capacitate de organizare si auto-organizare;

- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;

- comision din vanzari;

- masina si telefon de serviciu;

- mediu de lucru la standarde ridicate, axat pe performanta.

IMPORTATOR GRESIE SI FAIANTA, COMERCIALIZAREA ACESTOR PRODUSE