SALES MANAGER

MOSCOPOLIS BUSINESS AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza intreaga activitate de vanzari
- stabileste si urmareste obiectivele de vanzari pe termen scurt, mediu si lung pentru echipa aflata in subordine
- analizeaza piata si competitia, intocmeste oferte
- dezvolta portofoliul de clienti, atrage noi clienti si gestioneaza relatiile cu cei existenti
- se ocupa de negocierea, incheierea si monitorizarea contractelor comerciale cu furnizorii
- raspunde de respectarea bugetului alocat pentru desfasurarea activitatii de vanzare
- raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte operare PC
- experienta intr-o pozitie similara minim 3 ani
- responsabilitate
- foarte bune abilitati de comunicare, coordonare si organizare
- cunoasterea mediului de afaceri romanesc si international
- posibilitate de analiza
- spirit de echipa
- ambitie, dinamism
- dorinta de afirmare in cariera

BENEFICII OFERITE

- pachet de compensare motivant
- programe de instruire si dezvoltare profesionala
- bonusuri in functie de performante
- excelente oportunitati de dezvolatare si avansare in cadrul companiei

Moscopolis Business Agency este o firma de consultanta ce ofera clientilor un intreg set de servicii de consultanta in management si afaceri, activitati financiare, piata imobiliara, piata bursiera.
Avand in prezent o echipa de 21 angajati permanenti cu o experienta relevanta in activitatea bancara, comerciala, universitara, firma asigura solicitantilor solutia potrivita pentru punerea in practica si dezvoltarea tuturor proiectelor .
Prin echipa noastra suntem pregatiti sa sprijinim investitorii (persoane fizice si juridice) in scopul gestionarii eficiente a afacerilor proprii.