Reprezentant zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza clientii din baza de date.
Prezinta serviciile companiei, impreuna cu oferta comerciala.
Realizeaza si creste volumul de vanzari, in functie de target.
Realizarea de eforturi constante pentru largirea bazei de date cu potentiali clienti.
Preluarea cererilor de oferta venite prin intermediul telefonului, faxului sau al e-mailului;
Intocmirea de oferte de pret si contactarea potentialilor clienti pentru solicitare de feedback;
Incheierea de contracte si trimiterea acestora catre clientii respectivi;

CERINTE

Experienta in vanzari;
Limba turca nivel avansat;
Bune abilitati de comunicare, negociere;
Persoana motivata, dinamica, gandire pozitiva;
Cunostinte medii de operare PC (Windows, MSWord si Excel, Internet);
Capacitatea de a lucra in echipa;
Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri de activitate;
Mediu de lucru profesionist in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
Sansa de a construi o cariera in vanzari;
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei.