Reprezentant vanzari zonal Constanta

AAYLEX DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata, stabileste contacte, oferteaza clientul si negociaza contracte in limita stabilita cu directorul de vazari;
- incaseaza facturile pentru clientii din portofoliu;
- promoveaza produsele companiei ;
- indeplineste obiectivele de vanzari stabilite impreuna cu echipa si directorul de vanzari;
- completeaza rapoarte de activitate zilnice / saptamanale / lunare ;
- informeaza superiorul direct asupra problemelor aparute in procesul de vanzare si transmite acestuia observatiile clientilor ;

CERINTE

- experienta vanzari in mezeluri si carne de pui
- persoana organizata, dinamica, tenace
- bune abilitati de comunicare, persuasiv, carismatic
- initiativa, spirit de echipa
- posesor carnet de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonus vanzari
- masina de serviciu
- telefon
- posibilitati de promovare

AAYLEX DISTRIBUTION este unul dintre cei mai mari distribuitori de produse din carne de pui si legume congelate. Parte a grupului Aaylex care detine si Avicola Buzau (recunoscuta prin brand-ul COCO RICO) si aflata intr-o dezvoltare continua, compania este in cautare de profesionisti gata sa contribuie la succesul ei si implicit al lor.
Adresa: Sos. Andronache 229, sector 2, Bucuresti