Reprezentant vanzari Transilvania

SUSZI INDUSTRIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Construieste si mentine baza de clienti;
Vinde produsele companiei conform obiectivelor stabilite;
Pastrarea relatiilor cu clientii firmei;
Asigura asistenta tehnica clientilor,pre si post vanzare.

CERINTE

Cunoștințe tehnice.
Experiența in vanzari produse industriale.
Cunoașterea limbii engleze.
Posesor carnet conducere categ B.
Disponibilitate deplasări in tara.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, bonuri de masa + bonusuri

Suntem o companie cu o vasta experienta in sectorul industrial, principalul domeniu de activitate este vanzarea de piese de schimb si echipamente de uz industrial alaturi de service pentru echipamente industriale de diverse tipuri (echipamente hidraulice, compresoare, turbine eoliene, etc).
Echipa noastra beneficiaza de know-how-ul si capacitatea necesare pentru a oferi solutii inovatoare unice, folosind cele mai recente tehnologii si tehnici de fabricatie, pentru a rezolva probleme specifice.