Reprezentant Vanzari Telekom

SIMPLE POINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei:

Societatea cu experienta in telecom isi propune sa dezvolte o echipa de vanzare formata din tineri ambitiosi, astfel incat sa raspunda exigentelor clientilor pietei de telefonie.
Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati
- identificarea potentialilor clienti ( persoane juridice ) si a informatiilor relevante despre acestia in vederea initierii procesului de vanzare;
- abordarea potentialilor clienti, identificarea persoanelor de decizie si stabilirea intalnirilor cu acestea;
- sustinerea intalnirilor la client in vederea identificarii nevoilor acestuia si a solutiei potrivite;
- negocierea si finalizarea procesului de vanzare conform termenilor agreati cu clientii si respectand procedurile existente;
- mentinerea legaturii cu clientii existenti in scopul cresterii volumului de vanzari si a cunoasterii tuturor solicitarilor acestora;
- realizarea rapoartele solicitate de catre superiorul direct in legatura activitatea desfasurata si cu potentialii clienti din zona arondata.
promovarea imaginii firmei - partener TELEKOM ROMANIA

CERINTE

Candidatul ideal pentru postul de agent de vanzari

-Experienta in vanzari directe si consultanta
-Bun negociator
-Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate
-Bun organizator al activitatii
-Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant - parte fixa + comision
Masina, laptop si telefon

Simple Point SRL este o companie cu 100% capital privat infiintata in 2012