REPREZENTANT VANZARI-showroom (domeniu tehnic)

COMFOREX IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de vanzari.
Prezentarea produselor si serviciilor companiei potentialilor clienti.
Se solicita:
-atitudine pozitiva fata de interactiunea cu oamenii necunoscuti
- disciplina
- placerea de a sevi
- ambitie
- simtul umorului
- capacitate de planificare si prioritizare
- PLACEREA DE A ADUCE REZULTATE, NU JUSTIFICARI

CERINTE

Experienta in vanzari.
Persoana organizata si energica.
Excelente calitati de vanzator si negociator.
Cunostinte PC.
Permis conducere auto

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision.
Curs vanzari.
Posibilitate avansare in cadrul firmei

Companie cu 9 ani de experienta pe piata utilajelor pentru constructii industriale, padurilor, intretinerii parcurilor, masinilor industriale de spalat/sablat cu jet de apa de inalta presiune etc.
Reprezentanta pentru marcile: HONDA (industrial si marine), SUBARU (industrial), STIHL, VIKING, WEBER, TREMIX, BERTOLINI, PORTOTECNICA, GISOWATT, IGEBA (motoare cu reactie)