Reprezentant Vanzari Servicii de Securitate si Protectie Impotriva Incendiilor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui Reprezentant de Vanzari la nivelul jud.Constanta si Tulcea pentru clientul nostru, companie de prestigiu la nivel european care ofera servicii de securitate privata si protectie impotriva incediilor. Candidatul ideal este o persoana cu experienta in vanzarea serviciilor de securitate, precum si cu o vasta cunoastere a domeniului tehnicii de securitate si aparare impotriva incendiilor. Printre responsabilitatile primare ale postului se numara:
-prospectarea pietei si stabilirea contactelor cu potentialii clienti;
-stabilirea si desfasurarea intalnirilor in vederea prezentarii produselor oferite de companie;
-atingerea target-ului saptamanal/lunar de activitate;
-reprezentarea cu profesionalism a companiei si extinderea portofoliului de clienti;
-mentinerea relatiei cu clientul si adaptarea ofertei in permanenta, functie de nevoile de securitatea ale acestuia, etc.

CERINTE

-experienta in vanzarea serviciilor de securitate si aparare impotriva incendiilor, cel putin 2-3 ani;
-cunostinte temeinice de design a sistemelor de securitate si detectie a incendiilor;
-cunostinte tehnice detaliate despre sisteme de securitate antiefractie, antiincediu, control acces, CCTV;
-aptitudine pentru vanzari;
-aptitudini excelente de comunicare verbal-scrisa;
-cel putin limba engleza;
-aptitudini de lucru cu calculatorul.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.