Reprezentant vanzari produse metalurgice

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde produsele comercializate de firma.
Asigura relatia cu clientii existenti in portofoliu in vederea comercializarii produselor si marfurilor ;
Urmareste derularea contractelor (comanda, livrare,plata)
Atrage clienti noi prin ofertarea produselor si serviciilor oferite de firma, atat din birou cat si pe teren;
Alte activitati specifice domeniului comercial.
Beneficii: Salariu fix, comision din vanzari, telefon mobil, masina de serviciu, oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un grup dezvoltat la nivel national.

CERINTE

Minim studii medii;
Experienta in vanzari in domeniul metalurgic de cel putin 3 ani;
Cunoasterea produselor metalurgice (otel beton, profile, corniere,teava, tabla, inox, oteluri speciale) .
Spirit de lucru in echipa;
Competenta in decizie, gandire si actiune;
Responsabilitate in indeplinirea sarcinilor ce-i revin.
Activitate atat de teren cat si de birou.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision din vanzari, telefon mobil, masina de serviciu, oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un grup dezvoltat la nivel national.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro