REPREZENTANT VANZARI PRODUSE DERMATOCOSMETICE

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza imaginea si serviciile Mediplus in relatiile cu clientii - farmacii;
Stabileste, mentine si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata;
Identifica oportunitati si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
Intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali de pe zona lui;
Monitorizeaza evolutia pietei din punct de vedere al politicii comerciale.

CERINTE

Studii medii/superioare
Experienta relevanta in vanzari (produse dermatocosmetice reprezinta avantaj)
Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
Orientare spre atingerea obiectivelor
Carnet de conducere si disponibilitate de a calatori
Operare PC (Word, Excel, Power Point)

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru tanar si profesionist.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.

Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea angajatilor nostri. Ii ajutam sa se dezvolte profesional, asigurandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si flexibilitatea in toate activitatile si recompensand performantele.

Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, continuand a fi prima lor optiune, diferentiindu-ne de competitie prin solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.