REPREZENTANT VANZARI PHARMA - CONSTANTA,TIMISOARA

Special Consulting Office SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea target-ului de vanzare si incasare alocat.
- Vizite la clienti, promovarea imaginii si serviciilor firmei.
- Planificarea activitatii de vanzare.
- Intocmirea rapoartelor de activitate.
- Mentinerea, crearea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si potentiali.
- Atragerea de clienti noi – identificarea de clienti potentiali, demararea si dezvoltarea relatiei cu aceasta categorie de clienti.
- Monitorizarea si furnizarea datelor despre concurenta.

CERINTE

- Absolvent studii universitare
- Studii in medicina/stomatologie/farmacie reprezinta un avantaj
- Experienta comerciala in piata farmaceutica de cel putin 2 ani constituie avantaj
- Experienta in promovarea produselor catre profesionisti
- Experienta manageriala – reprezinta un avantaj
- Abilitati de negociere
- Gandire strategica
- Excelente abilitati de comunicare
- Abilitati de organizare si de planificare
- Orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante
- Abilitati PC – MS Office
- Permis de conducere minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus bonusuri in functie de realizari
Masina de serviciu
Telefon mobil
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere

Companie nationala cu un mediu de lucru profesional si motivant, in care se promoveaza dezvoltarea continua si in care exista oportunitati reale de dezvoltare a carierei.