REPREZENTANT VANZARI (pe teren) - Constanta

SC HOLVER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea societatii in fata clientilor si producatorilor actuali si potentiali;
- cercetarea, informarea si extinderea sectorului de piata detinut de societate in vanzarea serviciilor specifice prin mentinerea portofoliului de clienti si atragerea de noi clienti;
- promovarea produselor firmei;
- indeplinirea obiectivelor lunare;
- intocmirea rapoartelor de activitate;
- respectarea procedurilor interne de lucru;

CERINTE

- este obligatorie experienta in domeniul vanzarilor;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- disponibilitate la deplasari;
- persoana organizata, receptiva, responsabila;
- minim studii medii si cunostinte operare PC;
- permis auto (ctg. B);
- cunostinte tehnice in domeniul materialelor de constructii (lemnoase) - constituie avantaj;

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu

BENEFICII OFERITE

Se comunica la interviu

Companie multinationala de comert cu material lemnos. Pentru informatii detaliate, va rugam accesati pagina noastra de web: http://www.holver.ro