Reprezentant Vanzari IT

Mind Evolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste cu succes obiectivele de vanzari si incasari;
- Promoveaza oferta de produse pe plan local;
- Analizeaza permanent piata de IT din Constanta;
- Mentine, dezvolta si reprezinta valorile companiei in relatia cu clientii.

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in vanzarile din domeniul IT;
- Cunoasterea pietei locale de distributie;
- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- Permis de conducere categoria B,cu experienta de minim 1 an;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Pentru Mind Evolution resursa umana este considerata capitalul forte al unei companii. De aceea este singura compania de pe piata locala ce ofera 4 servicii diferite pentru capitalul uman. In portofoliul nostru de servicii am inclus recrutare de personal, evaluare, training corporate si hr outsourcing