REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE ELECTRICE

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica si contacteaza potentialii clienti pentru promovarea produselor companiei,in scopul maririi portofolilui de clienti ai firmei ;
Ofera consultanta tehnica de specialitate clientilor
Intocmeste oferte de pret in concordanta cu politica de vanzari a companiei pentru atragerea de noi clienti si mentinerea lor;
Coordoneaza onorarea comenzii catre client: lanseaza comanda, verifica respectarea termenului de livrare, supervizeaza livrarea comenzii catre client;
Urmareste respectarea termenelor de plata pentru comenziile onorate catre client, verifica efectuarea platii;
Intocmeste rapoarte de proiect pentru evaluarea dimensiunii proiectului.

CERINTE

-Studii superioare tehnice
- Minim 2 ani experienta in vanzari (produse industriale)
- Carnet de conducere B
- Cunostinte PC (MS Office)

BENEFICII OFERITE

salariu fix si sistem de comisionare
telefon mobil
masina de serviciu

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Fetesti. Politica de expansiune va continua si in urmatorii ani.