Reprezentant vanzari directe

Life-Care

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor in conformitate cu standardele firmei.
- Vanzarea directa a produselor firmei catre consumator.
- Crearea unei retele proprii de consumatori/distribuitori care va contribui la cresterea venitului personal si cel al companiei.

CERINTE

- Peste 18 ani, fara limita de varsta.
- Dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
- Abilitati bune de comunicare si prezentare.
- Seriozitate si ambitie (cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult).
- Dorinta de castig.
Nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu).Castigul este functie de activitatea desfasurata.

BENEFICII OFERITE

- Castig din vanzarea directa.
- Suplimentar, castig de la 10% pana la 30% din vanzarile lunare ale grupului creat.
- Periodic exista programe de motivare cu premii suplimentare foarte atractive.
- Alte bonusuri, functie de performanta.
- Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full-time, castigul fiind pe masura implicarii.

Cu peste 35.000 de clienti parteneri, peste 800 de articole si o cifra de afaceri de 10 milioane Euro anual (valoare 2008) Life Care isi deschide portile in 2009 spre intreaga Europa. Ungaria, Bulgaria vor beneficia in prima faza de aceasta oportunitate.

Life Care Corp este detinatoarea brandurilor Life Impulse (suplimente alimentare lichide organice), BioHAUS (detergenti ecologici), Krauter Natur Arzt (cosmetice terapeutice cu ingredinete controlate biologic), Life Glam (accesorii beauty), BIOfusion (alimente functionale - in curand disponibile).