REPREZENTANT VANZARI - Constanta,Deva,Hunedoara,Ploiesti

S.C. Sprinter 2000 S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea si dezvoltarea retelei de clienti;
- asigurarea continuitatii livrarilor;
- mercantizarea produselor conform standardelor firmei;
- atingerea obiectivelor stabilite pentru vanzari.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- permis auto categoria B;
- experienta in vanzari minimum 1 an;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, in functie de performante
- autotovehicul, telefon mobil;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic

Firma de distributie cu acoperire nationala, Sprinter 2000 SA livreaza in mai mult de 5000 de puncte de vanzare lunar o gama larga de surse de energie si lumina: baterii, lanterne, proiectoare, becuri, acumulatori auto, acumulatori etansi cu Pb etc. Activitatea de distributie este completata de productia firmei: corpuri de iluminat de siguranta cu LED-uri si acumulatori pentru statii de emisie-receptie. Cu puncte de lucru in cele mai importante orase ale tarii: Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Ploiesti si Timisoara, cautam pe plan local persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei.