Reprezentant Vanzari - Constanta

SC TARGET INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cordonarea si identificarea potentialilor clienti, contactarea acestora in vederea schimburilor comerciale cu acestia;
- Elaborarea ofertelor economice conform cerintelor clientilor;
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in conditii excelente;
- Conceptie si elaborare de strategii complexe de marketing cu scopul dezvoltarii portofoliului de clienti;
- Realizarea planului lunar de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare obligatoriu;
- Abilitati tehnice dezvoltate;
- Experienta in vanzari - obligatoriu
- Persoana analitica cu excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostiinte sporite de operare pe PC;
- Abilitati de lucru intr-un mediu activ;
- Rezistenta sporita la stres;
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Salariu fix+comision;
- Telefon de servici;
- Masina de servici.

DOMENIUL REZIDENTIAL: Automatizari pentru Porti si Usi de Garaj
DOMENIUL INDUSTRIAL: Automatizari industriale, Usi Industriale, Sisteme de docare, Bariere Auto
DOMENIUL PUBLIC: Stalpi delimitatori stradali, Limitatoare de viteza, Bolarzi retractabili, Semnalizare rutiera, Amenajare urbana