Reprezentant vanzari - Constanta

WOODCOTE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea retelei de distributie a firmei, Promovarea imaginii si produselor firmei, negocierea si incheierea de contracte, analiza concurentei

CERINTE

Experienta minim 2-3 ani in domeniu vanzarilor de materiale de constructie - cerinta eliminatorie
Operare PC: Word, Excel
Abilitati de comunicare, relationare si negociere
Capacitate organizatorica si rapiditate in luarea deciziilor
Carnet de conducere categ B
Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
Domiciliul stabil in zona unde isi va desfasura activitatea

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix, comision din vanzari si alte beneficii-masina, telefon mobil).
Posibilitatea dezvoltarii pe plan personal si profesional prin participarea la training-uri de specialitate

Woodcote Romania membra a grupului de firme WOODCOTE, avand ca obiect principal de activitate importul si distributia sistemelor de materiale pentru constructii.