Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti convingator? Ai putere de negociere si abilitati de comunicare? Esti responsabil si determinat? Te adaptezi usor la orice situatie?
Daca raspunsul tau la toate intrebarile de mai sus este unul pozitiv, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.
Obiectivele postului:
- Prezintă şi promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienţii potenţiali
- Prospectează în permanenţă piaţa în vederea identificării de noi clienti
- Execută orice alte dispoziţii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonaţii acestuia în realizarea strategiilor companiei
- Executa sarcini de birou

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC (Excel, Word)
- Cunostinte medii de limba engleza
- Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine proactiva, spirit de echipa
- Permis de conducere (categoria B)
- Fara cazier.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare personala si profesionala
- Lucrul intr-o echipa de profesionisti;
- Traininguri;