REPREZENTANT VANZARI

AXIA STONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite periodice)
Promovarea produselor companiei, ofertelor speciale etc.
Atingerea si mentinerea cifrelor de vanzari alocate

CERINTE

Esential - Orientare catre client, serviciu de calitate si profesionalism
Capacitate de organizare si planificare
Persoana ambitioasa, dinamica, comunicativa, motivata de cistig si afirmare
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stress
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Bune abilitati de comunicare si negociere, cu studii medii
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

In functie de potentialul candidatului

Axia Stone Srl fabrica si importa monumente si ornamente funerare la comanda sau din stoc folosind diverse pietre ornamentale masive. Firma a luat nastere din dorinta de a oferi o alternativa de calitate a materialelor si modelelor aflate pe piata din Romania in parteneriat cu Axia Architectural Limited o companie care isi desfasoara activitatea in domeniul materialelor pentru finisaje rigide si constructii in cadrul pietei de specificatii arhitecturale din Marea Britanie.

Mai multe informatii de pe site-urile firmei: www.axiastone.eu si www.monumentefunerare.co