Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei (analiza profil consumatori si monitorizare concurenta);
- Prezentarea produselor noi ce urmeaza a fi importate catre clienti si prospecti;
- Conceperea, prezentarea si negocierea ofertelor comerciale;
- Participarea la targuri de profil;
- Follow-up clienti.

CERINTE

- Absolventi facultate (in cazul facultatilor de 3 ani masterul este obligatoriu);
- Minim 1 an experienta in vanzari sau relatii clienti/ marketing/ publicitate;
- Persoane dinamice, carismatice si cu o prezenta agreabila;
- Foarte bune abilitati de comuncare, prezentare si negociere;
- Limba engleza la nivel mediu- avansat;
- Permis de conducere categoria B, fara incidente.

BENEFICII OFERITE

Importator si distribuitor de echipamente tehnice si electrocasnice cu 18 ani vechime pe piata romaneasca.

Se ofera:
- salariu de baza+ comision vanzari (plafon maxim salarial de 2500 RON/ luna in primul an cu targete atinse);
- masina de serviciu si telefon mobil.

Doar candidatii care corespund cerintelor postului vor fi contactati.