Reprezentant Vanzari

S.C LUXURIANT MASAGE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Pentru echipa noastra de vanzari, cautam o persoana dinamica si motivata sa ni se alature, in rolul de Reprezentant Vanzari si care sa dezvolte portofoliul de clienti noi;
- sa contacteze direct potentialii clienti, sa promoveze si sa vanda serviciile de pubilicitate oferite de compania noastra;
- sa genereze un flux constant de cereri de noi contracte
- sa creeze, dezvolte si sa mentina legatura stransa cu clientii companiei.
-sa promveze serviciile companiei.

CERINTE

- autoturism propriu constituie un avantaj
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- bun organizator si coordonator;
- orientare spre rezultate concrete si spre client;
- colegialitate si atitudine cooperanta;
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze
- experienta in vanzari nu este cea mai importanta, atitudinea, energia si dorinta de a reusi conteaza mai mult !

BENEFICII OFERITE

-telefon de serviciu
-decont transport.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de publicitate