REPREZENTANT VANZARI

SC ALKA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea politicii de vanzari a companiei;
- Realizarea planului de vanzari;
- Promovarea si vanzarea produselor noi ale companiei
- Monitorizarea permanenta a pietei
- Derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma, derularea optima a proiectelor;

CERINTE

- Studii superioare/medii;
- Experienta in vanzari cel putin 1 an;
- Bune abilitati de comunicare;
- Dinamism, flexibilitate;
- Atitudine proactiva;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a se dezvolta intr-o companie cunoscuta pe piata FMCG.

Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate).
Grupul Alka este astfel structurat incat sa acopere toate zonele de business necesare, de la cercetare, productie, ambalare si distributie.
www.alka.ro