REPREZENTANT VANZARI

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de planificarea obiectivelor lunare pe fiecare client in parte;
- Urmareste si verifica permanent soldul clientilor si raspunde de incasarea contravalorii produselor livrate in baza comenzilor si de depunerea numeralului incasat, a chitantelor emise, a CEC-urilor sau biletelor la ordin
- Raspunde de utilizarea formularelor cu regim special; pentru consemnarea operatiunilor legale si are obligatia sa justifice in orice moment existenta lor;
- Raspunde de gestionarea stocurilor la clienti (urmarirea BBD, rotirea stocurilor in caz de lipsa la depozit);
- Raspunde de mercantizare si urmareste mentinerea ei;
- Raspunde de realizarea lunara a target-ului pe produse si cifra de afaceri;
- Raspunde de realizarea target-ului de incasari si a DSO-ului stabilit de Directorul de Vanzari la inceputul fiecarei luni;
- Are obligatia sa contacteze toate societatile de profil din zona care i-a fost repartizata, toti acesti clienti potentiali vor fi inscrisi in traseele reactualizate periodic.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani de preferabil in domeniul farmaceutic;
- Spirit de initiativa, orientare spre rezultat, flexibilitate;
- Abilitati de comunicare si colaborare cu o gama larga de tipuri de clienti;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Abilitati de analiza si rezolvare a problemelor;
- Abilitati de convingere si influenta a clientilor;
- Riguros, meticulos, capabil de munca in termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Comision din vanzari;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu.

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.