Reprezentant vanzari

GLYKON S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- coordonarea eficienta a proiectelor alocate;
- intocmirea de diverse rapoarte, referitoare la activitatea lunara si la oportunitatile sesizate;
- incheierea si negocierea de contracte comerciale;

CERINTE

- experienta in vanzari sau distributie produse IT, minim 1 an;
- student sau absolvent studii superioare, in domeniul IT, marketing;
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte operare calculator (Word, Excel);
- bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- initiativa, seriozitate;
- permis de conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

- Salariu lunar fix plus comision din vanzari;
- Telefon mobil;
- Pregatire profesionala.

GLYKON a fost fondata la 23 martie 1990 si a devenit, incepand cu 1997, unul dintre jucatorii importanti, de pe piata romaneasca, in oferirea de solutii informatice, fiscale, pentru vanzarile cu amanuntul (\\\\\\\"retail\\\\\\\"), bazate pe POS-uri (\\\\\\\"Point of Sale\\\\\\\"). Oferim solutii complete pentru fast-food-uri si restaurante (profitPOS), super si hiper-magazine (IBM VisualStore).