REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti in zona alocata;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii catre clienti.
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii.
- Monitorizarea derularii contractelor.
- Mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE

- Responsabilitate, perseverenta,
- Absolvent Facultatea de Instalatii (constituie avantaj),
- Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii

Aplicantii la aceasta oferta trebuie sa fie persoane stabilite in Constanta cu experienta in vanzari dobandita anterior in alte posturi similare dupa cum urmeaza:
- minim 1 an de zile experienta in vanzari directe
- orientat catre urmarirea si atingerea targetului de vanzari
- dispus sa invete si sa-si dezvolte capacitatile de om de vanzari
- abilitati in descoperirea noilor oportunitati
- persoana sociabila ce se poate integra usor in cadrul unei echipe de vanzari

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant in functie de performanta
- Masina de serviciu.
- Telefon mobil.