Reprezentant vanzari

Touch Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta in vanzari min 1 an
- formarea unui portofoliu propriu de clienti
- prezentarea pachetelor de servicii pe care compania le poate oferi clientilor
- gestionarea propriului portofoliu de clienti
- realizarea target-ului lunar.
- identifica si contacteaza clienti noi,
- redacteaza si prezinta oferta de produse si servicii,
- negociaza si incheie contracte,
- urmareste realizarea contractelor (livrarea produselor - incasarea banilor),
- tine legatura cu clientii din portofoliu
- raspunde pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale

BENEFICII OFERITE

- posibilitati reale de avansare
- training gratuit in cadrul companiei
- posibilitatea de a munci in cadrul unei echipe tinere
- venit nelimitat direct proportional cu efortul depus.
- salariu de baza atractiv
- decontarea mijloacelor de transport

Touch Media a fost infiintata in anul 2004 si functioneaza ca agentie de publicitate full service avand clienti din toata tara.

Pentru Constanta Touch Media a aparut ca o nevoie a firmelor si a companiilor din judet si nu numai, datorita serviciilor diversificate pe care le ofera: productie indoor/outdoor, comunicare online /seo /, identitate, BTL/ATL, servicii Media si naming.