Reprezentant vanzari

Marketing Office SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea portofoliului de clienti - Italia.
Preluarea cererilor de oferta ale clientilor si gestionarea acestora.
Prezinta serviciile companiei, impreuna cu oferta comerciala.
Realizeaza si creste volumul de vanzari.
Realizarea de eforturi constante pentru largirea portofoliului de clienti.
Incheierea de contracte si trimiterea acestora catre clientii respectivi.

CERINTE

Obligatoriu limba italiana nivel avansat.

Experienta in vanzari.
Bune abilitati de comunicare, negociere.
Persoana motivata, dinamica, gandire pozitiva.
Cunostinte medii de operare PC (Windows, Microsoft Office, Internet).
Capacitatea de a lucra in echipa.
Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
SALARIU FIX plus comision.

Mediu de lucru profesionist.
Sansa de a construi o cariera in vanzari.
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei.

Marketing Office este specializata in servicii de marketing direct - E-mail Marketing, Fax marketing, SMS marketing si suport logistic pentru promotii. Transmisiile se fac cu echipamente proprii, de ultima generatie, iar campaniile de sunt coordonate de un intreg departament de marketing.
Activam la nivel national si international (Europa, SUA si Canada).