Reprezentant teritorial pentru Bucuresti si pentru toate zonele (2-4 judete)

CASA SOCIALA A CONSTRUCTORILOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- cresterea numarului de membri CSC (firme de constructii)
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu membrii si cu beneficiarii de investitii
- urmarirea efectuarii varsamintelor de catre firmele din zona de responsabilitate
- atingerea obiectivelor stabilite (niveluri si structura)

CERINTE

Cerinte:
- abilitati de comunicare si de prezentare
- ambitie si putere de munca
- disponibilitate pentru deplasari in zona de responsabilitate incredintata
- cunostinte de operare PC (MS Office si Internet)

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu/ comision motivant, in functie de indeplinirea obiectivelor
- posibilitatea colaborarii pe termen lung
- posibilitati de dezvoltare personala si de promovare (manager de zona)

Casa Sociala a Constructorilor (CSC) este unicul operator privat de protectie sociala din Romania, infiintat prin Legea nr.215/ 22.12.1997.
Incepand cu anul 1998, CSC asigura (ca alternativa la trimiterea lucratorilor in somaj) protectia sociala a lucratorilor din constructii in anotimpul friguros.
Membrii CSC, in numar de aproape 590 la nivel national, sunt antreprenori (firme) de constructii, din toate grupele de marime - foarte mari, mari, mijlocii si mici, insumand circa 150.000 salariati.
Cadrul legislativ de desfasurare a activitatii CSC si numeroase alte informatii utile sunt disponibile pe site-ul www.casoc.ro