Reprezentant produse medicale

EUROJOBS The Personnel Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor din portofoliu si a imaginii firmei catre farmacii, cabinete individuale medicale, spitale;
- sustinerea si derularea de campanii promotionale;
- mentinerea portofoliului de clienti si contributia la dezvoltarea acestuia;
- participarea la simpozioane pe teme de referinta in domeniul farmaceutic;
- raportarea activitatii individuale la nivel de management dar si
transmiterea de informatii in ceea ce priveste studiul concurentei.

CERINTE

- studii superioare (domeniul medical reprezinta un avantaj);
- limba engleza nivel avansat;
- cunostiinte PC: Windows/Office;
- experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarii, promovarii sau distributiei de produse farmaceutice;
- obligatoriu permis conducere categoria B
- foarte bune abilitati de promovare, comunicare si negociere;
- disponibil pentru deplasari in diverse zone din tara: Constanta, Tulcea, Galati, Braila, Vrancea);
- domiciliul stabil obligatoriu in Constanta.

Nota: numai candidatii selectati vor fi contactati.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau