Reprezentant medical

Centrul Medical Unirea Avamedica Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si produselor companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii din zona alocata
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
-dzvoltarea portofoliului de clienti
-realizarea target-ului

CERINTE

-absolvent studii superioare
-experienta in domeniul medical si al promovarii medicale- constituie avantaj
-experienta vanzari
-abilitati de comunicare si negociere
-abilitati de planificare si organizare
-cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

- echipa de lucru profesionista
- posibilitati de dezvoltare in cariera
- salarizare si bonusare conform unui sistem competitiv
- oportunitati reale de promovare

CENTRUL MEDICAL UNIREA, unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata nationala de servicii medicale private, a deschis impreuna cu AVAMEDICA un nou centru de diagnostic si tratament in Constanta.