Reprezentant marketing publicitate

BIOEXPERT TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bioexpert va lansa in curand revista Longevitatea si site-ul de televiziune on line: bioexpert-tv.ro. Avem nevoie de reprezentanti marketing publicitate atat in Constanta, cat si in celelalte judete ale tarii.

CERINTE

Reprezentantul marketing publicitate are ca principala sarcina incheierea contractelor de client fidel bioexpert cu toate unitatile din oras care promoveaza servicii de sanatate si frumusete, ca de ex: cabinete medicale, clinici, centre de infrumusetare si intretinere corporala, fitness, etc. Ulterior vom sustine campania publicitara nationala pentru o gama noua de suplimente nutritive si cosmetice.
Reprezentantul marketing publicitate trebuie sa fie indraznet si comunicativ, sa manifeste seriozitate in promovarea produselor si incheierea contractelor.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri si comisioane foarte bune, exprimate in procente.

Firma va lansa in curand revista Longevitatea si site-ul de televiziune on line: bioexpert-tv.ro.