REPREZENTANT DE VANZARI judetul Constanta

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o companie multinationala care produce (in afara Romaniei) si comercializeaza (si in Romania) produse electrice pentru uz casnic si industrial.

Cautam o persoana cu experienta profesionala (cunostinte) in domeniul electric si in domeniul vanzarilor, pentru a ocupa postul de reprezentant de vanzari pentru judetul Constanta.

CERINTE

Sunteti persoana potrivita daca:

- lucrati/ ati lucrat ca si consultant vanzari pe raionul cu produse electrice al unui magazin;
- aveti studii (medii sau superioare) in domeniul electric si activitate de vanzari de alte produse;
- aveti experienta in vanzari directe de produse electrice;
- sunteti motivat pentru o cariera in domeniul vanzarilor si sunteti dispus sa va dezvoltati continuu in aceasta directie;
- detineti permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este compus din:
- salariu de baza, negociabil in functie de experienta;
- comision din vanzari.

Pentru desfasurarea activitatii veti avea din partea angajatorului:
- smartphone;
- masina de serviciu;
- training-uri pe produse.

Suntem interesati sa primim aplicatia dumneavoastra si ne bucuram sa colaboram pentru succesul dumneavoastra.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.