Reprezentant de vanzari IT&C

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si largirea portofoliului cu clienti noi
- Promovarea produselor IT, serviciilor si a solutiilor integrate asigurate de catre companie.
- Negocierea, incheierea si urmarirea contractelor de vanzare;
- Derularea de contracte cu clientii actuali ai firmei
- Atingerea targetului de vanzari
- Efectuarea de analize periodice privind piata, cifra de afaceri, volumul vanzarilor;

CERINTE

- experienta in vanzari directe IT minim un an
- limba engleza
- cunostinte de operare PC, hardware
- permis conducere categ.B
- disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere, flexibilitate, fermitate in luarea deciziilor, corectitudine
- Abilitati de organizare si management al timpului

BENEFICII OFERITE

- oportunititati nelimitate de dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv, bonusuri corelate cu rezultatele obtinute
- conditii optime si motivante de lucru
- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si competitiva