Reprezentant/Coordonator Vanzari

Avon Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indrazneste! Incepe o afacere pe cont propriu! Avon te sprijina
Iti plac provocarile? Vrei sa fii propriul tau stapan? sa beneficiezi de un program flexibil?
O gramada de motive pentru a folosi aceasta oportunitate
Milioane de femei din intreaga lume au fost ajutate sa-si schimbe viata in bine prin obtinerea unui statut economic si social mai bun.
Nu e nevoie sa faci nici o investitie.Avon te ajua sa iti incepi propria afacere.
Responsabilitati
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
- distribuirea produselor clientilor personali;
- plata contravalorii produselor in 18 zile.

CERINTE

- Aptitudini de comunicare;
- Abilitati organizatorice;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Studii medii sau superioare.

BENEFICII OFERITE

- Job part-time (lucrezi cand ai chef si timp)
- Beneficiezi de cadouri (produse) Avon in primul an de la inscriere.
- Achizitionezi produse la preturi mai mici decat in brosura, discount de pana la 30%.
- Afli din timp ce produse noi vor apare si le poti avea la preturi promotionale.
- INSCRIEREA si TRAINING-ul sunt GRATUITE
- Beneficiezi de oferte speciale pentru reprezentanti.
- Profiti de instruire, indrumare si consiliere.
- Posibilitatea de a incepe sau continua o cariera
- Dezvoltare personala.

Cea mai mare companie de vanzari in domeniul produselor cosmetice. Are o activitate de 120 ani in domeniu.