REGIONAL SALES MANAGER

DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, new entry pe piata de media si televiziune, avand inalte standarde de calitate in vanzari si management angajeaza REGIONAL SALES MANAGER.

Compania activeaza in domeniul televizunii digitale avand intreaga acoperire la nivel national.

Vanzarile sunt focalizate pe retea indirecta, RSM va trebui sa identifice si sa dezvolte reteaua de dealeri si distribuitori regionali, sa conduca echipa de ASM, sa verifice parametrii de vanzare la nivel de regiune, sa controleze necesarul logistic si sa instruiasca echipa si reprezentantii dealerilor.

Va oferim provocarea de a crea proceduri de lucru performante, de a antrena colegii si partenerii intr-un sistem de vanzari competitiv.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in coordonarea vanzarilor indirecte in domeniul telefoniei mobile, telecomunicatii, IT, home appliance.
- Experienta in conducerea unei echipei de vanzari care actioneaza in teritoriu.
- Rezultate demonstrate in dezvoltare afacerilor
- Studii superioare finalizate.
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- Salariu la nivel de companie multinationala.
- Masina, telefon, bonusuri in functie de vanzare.
- Training si dezvoltare, mediu de lucru cu standarde calitative de management.

Companie multinationala oferind pe piata romaneasca servicii de media si televiziune la cele mai inalte standarde calitative.