Receptie/Secretariat

Xpress Printing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de pre-press, tipar digital.

CERINTE

Aspect fizic placut, comportament profesional;
Cunostinte operare calculator, transmitere e-mail, faxuri, stabilirea legaturilor telefonice cu diferite departamente ale firmei;
Cunostinte de contabilitate primara: inregistrarea corecta a incasarilor si platilor, evidenta registrului de casa zilnic;
Raportari zilnice a situatiilor contabile;
Rapiditate si acuratete;
Cunostinte de limba engleza;
Experienta anterioara in activitatea de secretariat;
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale;
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare atat cu clientii cat si cu colegii;
Capacitatea de a desfasura mai multe sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
Alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in continua extindere;
Angajarea se face cu carte de munca;
Posibilitati de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus.