Programator PHP Administrare produse/ operare comenzi

OnlyBrands

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Adaugarea haine incaltaminte accesorii pe site-ul nostru prin intermediul platformei foarte usoare de administrare

- Se vor oferi toate datele produsului incluzand poze marimi si descriere in lb engleza ce va trebui adaptata in lb romana

- Preluarea de comenzi online si telefonic

- Consilierea clientilor cu privire la alegerea produselor

- Expedierea coletelor si gestiunea de cont

- Program de lucru flexibil 9-17 luni-vineri

- Salariu fix + sporuri

CERINTE

- Cunostinte solide de programare PHP/Javascript

- Cunostinte avansate de lb engleza

- Creativitate in descrierea produselor

- Vocabular dezvoltat si capacitate de invatare rapida

- Vocabular de specialitate in domeniul fashion

BENEFICII OFERITE

Bonusuri de performanta

Onlybrands.ro este un magazin online de articole lifestyle pentru femei barbati si copii, cuprinzand peste 200 branduri internationale originale de haine incaltaminte, accesorii, gadgeturi si echipament sportiv de schi, snowboard, munte, fitness si skate. Cu un total de peste 20.000 produse disponibile, compania doreste sa se extinda pe plan intern, cu obiectiv de peste 500 branduri si 100.000 produse comercializate. Printre brandurile comercializate se numara billabong, animal, roxy, puma, nike, adidas, element, breo, oakley, oneil, bench, apple, diesel, ck, ringspun, vans, monster energy, dc, osiris, kipling, head, fossil, gopro, globe, caribee, fenchurch, firetrap, rip curl, columbia, lrg, gola, patagonia, head, lee, paul frank, levis, hurley, hunter, casio, cat, icon, the north face, drunknmunky etc