PROGRAMATOR FABRICATIE

Dacris Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura pregatirea tehnologica a fabricatiei produselor tiparite;
- Intocmeste fisele tehnologice pentru comenzile ferme tinand seama de toate cerintele(model, calc,film, lista materiale)
- Monotorizeaza stadiul executarii lucrarilor si posibilitatile incadrarii in termenele de livrare;
- Face receptia comenzii finalizate si verifica daca aceasta a fost expediata spre client;
- Efectueaza inregistrarile in bazele de date referitoare la: clienti, comenzi, livrari, stocuri, fise tehnologice si intocmeste in sistem informatic rapoarte specifice;

CERINTE

- Studii tehnice superioare sau medii;
- Experienta in activitatea de productie sau tehnica minim 3 ani (experienta in productia tipografica constituie avantaj);
- Cunostiinte foarte bune de operare PC- pachetul Office
- Cunostiinte bune limba engleza
- Spirit dinamic, inclinat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Lucru in echipa tanara si dinamica
- Perspective de dezvoltare a carierei profesionale
- Salariu motivant

Import si distribuitie birotica si papetarie; productie tipografica