Programator aplicatii web

Internet Service S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent pentru angajare programatori cu experienta de minim 2 ani in limbajul de programare PHP si in lucrul cu baze de date MySQL.
Se cer deasemenea cunostinte foarte bune de HTML, DHTML si CSS.
Cunoasterea limbajului de programare Java, j2ee, constituie un plus.
Este necesara disponibilitate imediata si rezidenta stabila in Constanta. Oferta este numai pentru cei interesati sa lucreze full-time. Freelancer si alte firme rugam sa nu aplice.

CERINTE

Creearea, administrarea sau modificarea de:
- magazine virtuale
- site-uri de prezentare cu administrare online (CMS - Content Management System)
- aplicatii complexe conform cerintelor clientilor.
- portofoliu de lucrari
- experienta
- creativitate
- atentie la detalii
- capacitatea de a lucra efectiv si a respecta termenele

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
Pachet salarial motivant, carte de munca, mediu de lucru dinamic.